درباره ما

شرکت سپهر ویلا در سال 1390 به مدیریت مهندس محسن احمدی در زمینه ساخت و ساز باغ ویلا فعالیت خود را شروع کرد . تیم اجرایی سپهر ویلا با توجه به فعالیت های مکرر در زمینه ی ویلا سازی تجربه و مهارت خود را روز به روز افزایش داد و در آیتم های مختلف باغ ویلا نوآوری های منحصر به فردی از خود خلق کرد. هر چند در طول فعالیت خود ، پروژهای مختلفی غیر از ویلا سازی عهده دار شد و می توان به پروژه هایی از نظیر اجرای موتورخانه پارک آبی آبسار به پیمانکاری (فراسازان نوین) / اجرای موتورخانه و تاسیسات دفتر مرکزی بیمه پاسارگارد / طراحی و اجرای دفتر اداری هایپر سیتی سنتر اصفهان / اجرای ایستگاه پمپاژ یک مگاواتی خط انتقال پساب شاهین شهر به پیمانکاری (فاطر) / اجرای تاسیسات آبیاری تحت فشار و آبنمای دریاچه مصنوعی مجموعه فرهنگی تفریحی دهکده پزشکان زیتون / ساخت مجموعه و شهرک های باغ ویلایی در غرب و شرق استان اصفهان و چندین پروژه دیگر بخشی از فعالیت های این شرکت بشمار می آید.
بعداز گذشت زمان و کسب تجربه در زمینه ی ساخت و ساز ویلا ، شرکت سپهر ویلا به فکر توسعه در این عرصه با رسته های مختلف افتاد و چندین واحد را به صورت حرفه ای به مجموعه ی خود اضافه کرد.
همچنین درسال 1399 در ششمین دوره ی مدیریت سرمایه گذاری و مشاغل پر ریسک و کارآفرین برتر اصفهان شرکت سپهر ویلا به عنوان پیشتازان این دوره شناخته شد و اهدای 2 گواهینامه بین الملی ISO 9001 (مدیریت کیفیت) و ISO 10004 (رضایتمندی مشتریان) از QAL مورد تایید انگلستان ، قرارگرفت .
در حال حاضر با بیش از 60 نیرو با (اکثریت نیروی جوان ) مشغول به فعالیت در شرکت سپهر ویلا میباشند .
خرید و فروش
اولین واحدی که شرکت سپهر ویلا به خود اضافه کرد واحد خرید و فروش باغ ویلا بود و به دلیل فعالیت ویژه در این عرصه به طور چشم گیری در استان اصفهان همه گیرشد.
دلیلی که سپهر ویلا را از مشاورین املاک محترم متمایز می کند تخصصی و انحصاری فعالیت کردن در حوضه باغ ویلا و تیم های مجرب در این واحد (خرید و فروش ) است.
تیم کارشناسی فروش ، تیم مشاوره ، تیم اپراتورینگ از بخش های واحد خرید و فروش شرکت سپهر ویلا هستند و در حال حاضر با بیش از 14 پرسنل در این واحد مشغول به فعالیت هستند.
تیزرسازی
برای بهبود در روند خرید و فروش باغ ویلا ، این شرکت مبحث تیزر سازی را به چرخه ی کاری خود اضافه کرد به طوری که در زمان کوتاهی با استخدام افراد متخصص و با تجهیزات پیشرفته درعرصه تصویربرداری کار خود را بی عیب و نقص کرد .
برای اولین بار در استان اصفهان ، فروشندگان باغ ویلا از خدمات تصویربرداری حرفه ای به صورت تیزر شامل ( تدوین ، صداگذاری گویندگان برجسته رادیو و صدا سیما ) بهره مند شدند و به صورت چشمگیری مورد استقبال و تحسین قرارگرفت .
پیج اینستاگرام
فعالیت خرید وفروش باغ ویلا از پیج اینستاگرام شروع شد و خوشبختانه با زحمات تیم پشتیبانی پیج و محتوای مناسب و منحصر به فرد ،مانند : کلیپ های آموزشی در عرصه خرید و فروش ، مسائل حقوقی ، محصولات ، مشاوره ، پروژه های در حال ساخت و غیره نظر هم استانیان عزیز را به خود جلب کرد و درحال حاظر از محبوبیت خاصی برخوردار است.
طراحی
واحد طراحی شرکت سپهر ویلا یکی از فعال ترین و قوی ترین واحد های این شرکت است وبا تیم مهندسین طراحی و معماری چندین سال در زمینه باغ ویلا مشغول به فعالیت هستند و به همین خاطر در این عرصه از مهارت خاصی برخوردار شده و از طراحی داخلی گرفته تا فضاسازی و انواع دیزاین ها ، مختلف به سبکهای متفاوت به صورت حرفه ای انجام میدهند. از فعالیت های این واحد می توان به طراحی شهرک ویلایی در پیربکران ، طراحی ساخت باغ ویلا های سپهر 1 تا 7 در نقاط مختلف استان و چندین طراحی برجسته دیگر اشاره کرد .

بازسازی
یکی از نیازهای محرز ویلاهای قدیمی مرمت و بازسازی و زیبا سازی است و چه بسا خوب است که این امر توسط گروه و یا شرکت هایی که فقط در حوضه ساخت و ساز و طراحی باغ ویلا فعالیت دارند صورت گیرد و خوشبختانه شرکت سپهر ویلا در این عرصه هم فعالیت های درخشانی از خود بجا گذاشته و ازپیشتازان این رسته بشمار می آید.
محصولات ویلایی
شرکت سپهر ویلا تلاش کرد که کار را در این عرصه تکمیل کند و تنها موردی که دراین راستا احساس کمبود می کرد محصولات ویلایی بود که تابه حال چنین چیزی در ایران وجود نداشت که نمایشگاه و یا فروشگاهی باشد که تمام نیازها و تجهیزات زیباسازی و کاربردی باغ ویلا را ارائه دهد . در سال 1399 با ایجاد نمایشگاه محصولات ویلایی ، سپهر ویلا خدمات ارزنده ای ارائه داد و مورد استقبال بی نظیری در استان اصفهان و حتی سایر استانهای مجاورقرار گرفت. این خدمات شامل فروش محصولاتی هم چون انواع آلاچیق پیش ساخته ، آبنما ، المان های چوبی ، تزئینات داخلی و خارجی ویلا ، آفتابگیر ، روشنایی و صد ها محصول دیگر می باشد.
اپلیکیشن
مهمترین رزومه ای که شرکت سپهر ویلا از خود بجا گذاشته اپلیکیشن سپهر ویلا است و زحمات فراوانی برای راه اندازی آن کشیده شده است .
اپلیکشن سپهر ویلا منحصراً مرتبط به حوضه باغ و یلا ، فقط در استان اصفهان می باشد و خدمات ارزنده ای همچون خرید و فروش باغ ویلا ، محصولات ویلایی ، ثبت در خواست خدماتی (طراحی ، نظارت ، اجرا ، بازسازی و مشاوره) از ویژگی های این اپلیکیشن می باشد.