شرکت سپهر ویلا در سال 1390 به مدیریت مهندس محسن احمدی در زمینه ساخت و ساز باغ ویلا فعالیت خود را شروع کرد .

 تیم اجرایی سپهر ویلا با توجه به فعالیت های مکرر در زمینه ی ویلا سازی تجربه و مهارت خود را روز به روز افزایش داد و در آیتم های مختلف باغ ویلا نوآوری های منحصر به فردی از خود خلق کرد. هر چند در طول فعالیت خود ، پروژهای مختلفی غیر از ویلا سازی عهده دار شد و می توان به پروژه هایی از نظیر اجرای موتورخانه پارک آبی آبسار به پیمانکاری (فراسازان نوین) / اجرای موتورخانه و تاسیسات دفتر مرکزی بیمه پاسارگارد / طراحی و اجرای دفتر اداری هایپر سیتی سنتر اصفهان / اجرای ایستگاه پمپاژ یک مگاواتی خط انتقال پساب شاهین شهر به پیمانکاری (فاطر) / اجرای تاسیسات آبیاری تحت فشار و آبنمای دریاچه مصنوعی مجموعه فرهنگی تفریحی دهکده پزشکان زیتون / ساخت مجموعه و شهرک های باغ ویلایی در غرب و شرق استان اصفهان و چندین پروژه دیگر بخشی از فعالیت های این شرکت بشمار می آید.

 

سپهرویلا
جهت ارتباط و مشاوره می توانید با همکاران ما تماس بگیرید

سپهرویلا تداعی یک رویا

بعداز گذشت زمان و کسب تجربه در زمینه ی ساخت و ساز ویلا ، شرکت سپهر ویلا به فکر توسعه در این عرصه با رسته های مختلف افتاد و چندین واحد را به صورت حرفه ای به مجموعه ی خود اضافه کرد.

همچنین درسال 1399 در ششمین دوره ی مدیریت سرمایه گذاری و مشاغل پر ریسک و کارآفرین برتر اصفهان شرکت سپهر ویلا به عنوان پیشتازان این دوره شناخته شد و اهدای 2 گواهینامه بین الملی ISO 9001 (مدیریت کیفیت) و ISO 10004 (رضایتمندی مشتریان) از QAL مورد تایید انگلستان ، قرارگرفت . در حال حاضر با بیش از 60 نیرو با (اکثریت نیروی جوان ) مشغول به فعالیت در شرکت سپهر ویلا میباشند .

این شرکت تاکنون پروژه های مختلفی همچون: اجرای موتورخانه پارک آبی آبسار (به پیمانکاری فراسازان نوین)، اجرای موتورخانه و تاسیسات دفتر مرکزی بیمه پاسارگاد، طراحی و اجرای دفتر اداری هایپر سیتی سنتر اصفهان و صدها پروژه ی طراحی، فروش و ساخت را در سطح استان اصفهان و همچنین خارج از استان عهده دار شده است و هم اکنون در عرصه ساخت و ساز باغ ویلا بصورت کاملا حرفه ای نیز فعال می باشد.

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)