درباره سپهر ویلا

شروع اتفاقی بزرگ ...

شرکت سپهر ویلا اصفهان گستر رادمهر با نام تجاری سپهر ویلا فعالیت خود را از سال 1390 با مدیریت مهندس محسن احمدی، در زمینه ساخت و ساز باغ ویلا آغاز کرد.

گواهینامه رضایت مندی مشتریان

گواهینامه مدیریت کیفیت

مدیریت سپهرویلا

مدیریت سپهر ویلا

مهندس محسن احمدی

 • متولد سال 1371 در اصفهان
 • کارآفرین
 • مدرس و مشاور در حوزه کسب و کار
 • کارشناسی ارشد معماری
 • دربردارنده ی لوح زرین کارآفرینان برتر و مشاغل پرریسک کشور
 • نویسنه کتاب اصول تجارت و بیزینس

واحد های شرکت سپهرویلا

واحد خرید و فروش باغ ویلا

بعد از گذشت چند سال و کسب تجربه در زمینه ساخت و ساز باغ ویلا، شرکت سپهر ویلا کار خودرا توسعه داد و به همین ترتیب خرید و فروش باغ ویلا را به چرخه خود اضافه کرد. دوره های حرفه ای فروش، آموزش نیرو و پرورش کارشناسان متبحر و فعالیت تخصصی در حوضه باغ ویلا وجه تمایز واحد املاک سپهرویلا با دیگر مشاورین املاک محترم است و اینک این رسته با سه بخش مشغول به کار می باشد:

 • تیم کارشناس ارزیابی
 • تیم کارشناسی فروش
 • تیم مشاوره
واحد خرید و فروش سپهر ویلا
واحد طراحی سپهر ویلا

واحد طراحی

واحد طراحی شرکت سپهرویلا یکی از فعالترین و قدرتمندترین واحدهای این شرکت است. تیم مهندسین طراحی سپهرویلا چندین سال در زمینه های باغ ویلا، فضاسازی ، زیباسازی اماکن خصوصی و عمومی ، روف گاردن ، کافی شاپ ، رستوران ، فضای سنتی ، باغ آتلیه ، تراس و حیاط به سبک های گوناگون فعالیت داشته و مهارت خود را به صورت چشم گیری ارتقاء داده است و بیش از صدها طراحی در این زمینه به نام خود ثبت کرده است و چندین بار، مفتخر به کسب رتبه ی برترین معماری بوده است.از جمله پروژه هایی که میتوان به آن اشاره کرد:شهرک 60هزار متری واقع در مرق که فاز اول 42پلاک ویلایی دوبلکس و فاز دوم مجموعه ی فرهنگی، تفریحی و گردشگری به مساحت 120هزار متر مربع به کارفرمایی دکتر فریبرز عماد و همچنین در سال 1400، واحد طراحی سپهرویلا نخستین تیم طراحی بود که در بهترین شهرک شمال کشور، شهرک امیردشت مازندران( با اصالت ترین شهرک باغ ویلایی شمال ایران) طراحی باغ ویلایی را بر عهده گرفت.

واحد مشاوره و جهاد کشاورزی

با توجه به اینکه اکثر باغ ویلاها به صورت قولنامه ای معامله می شود و تبعات و مشکلات خاص خودشان را به دنبال دارند و از طرفی ممکن است با مشکلات جهادکشاورزی در خصوص مجوزات روبرو شوند شرکت سپهرویلا تصمیم بر بکارگیری تیم وکلای پایه یک دادگستری و متخصص گرفت ؛ و اکنون مشاوره در زمینه مسائل حقوقی و اخذ مجوزات باغ ویلا و مراحل اداری جهاد کشاورزی، بخشداری، فرمانداری و ارگان های مربوطه ارائه می شود

واحد تبلیغات

به دلیل اینکه اکثر باغ ویلا ها خارج از شهر هستند و بازدید از آن ها برای خریداران و فروشندگان امری زمانبر و مشکل بود و بدتر از آن زمانی بود که فروشنده متوجه می شد خریدار اصلاَ چنین سبک باغی را نمی پسندد؛ دست کشیدن از کار، زمان های بازدید نامناسب و مشکلات زیادی از این قبیل، مسائلی بود که چه خریدار و چه فروشنده را رنج می داد. شرکت سپهر ویلا جهت رفع این مشکلات افراد متخصص در زمینه تیزرسازی ، تصویربرداری و تدوین را با بروز ترین تجهیزات به واحد تبلیغاتش اضافه کرد که وجه تمایز خود با دیگر همکاران در این زمینه را دو چندان کرد و مورد استقبال مشتریان قرار گرفت.

واحد اجرایی

تیم اجرایی سپهر ویلا با توجه به فعالیت های مکرر در این زمینه، تجربه و مهارت خود را روز به روز افزایش داد و در آیتم های مختلف ویلا سازی نوآوری های منحصر به فردی از خود خلق کرد. هرچند درطول فعالیت خود پروژه های مختلفی غیر از باغ ویلا عهده دار شد؛

 • اجرای موتورخانه پارک آبی آبسار سپاهانشهر( به پیمانکاری فراسازان نوین)
 • اجرای موتورخانه و تاسیسات دفتر مرکزی بیمه پاسارگاد استان اصفهان
 • اجرای ایستگاه پمپاژ یک مگاواتی خط انتقال پساب شاهین شهر( به پیمانکاری شرکت فاطر)
 • اجرای تاسیسات آبیاری تحت فشار و آبنمای دریاچه مصنوعی مجموعه ویلایی دهکده پزشکان زیتون مرق

طراحی و ساخت مجموعه و شهرک های باغی؛ کافی شاپ و رستوران های مدرن و سنتی؛ باغ تالار و باغ آتلیه، تراس، روف گاردن، حیاط، محوطه سازی و زیبا سازی اماکن مختلف و ساخت بیش از 60 باغ ویلا به سبک های متفاوت جزئی از رزومه ی این مجموعه بشمار می آید.

واحد آموزش

تمامی واحد های سپهرویلا برای ارتقا کیفیت و رضایت مشتریان همواره در حال آموزش و کسب تجربه های متعدد هستند تا بتوانند خدماتی با درجه کیفی بالا و بهترین نتیجه تحویل مشتریان دهند همچنین از سپهرویلا به عنوان اولین شرکت تخصصی در زمینه باغ  ویلا نیز یاد میشود.

واحد محصولات ویلایی